To chyba już finisz

W dniu dzisiejszym zostały wyslipowane dwie ostatnie łódki, jakie były jeszcze na wodzie w naszym porcie. Armatorzy mieli nadzieję, że temperatury jeszcze wzrosną i uda się popływać, jednaki prognozy synoptyków obiecują na początek grudnia mrozy poniżej -10 stopni, więc dalsze czekanie na odpowiednią aurę było raczej skazane na niepowodzenie.

Natomiast w minioną sobotę miało miejsce zorganizowane przez Warszawskie Towarzystwo Regatowe zakończenie sezonu Żeglarskiego Grand Prix Warszawy. Na początku lat dwutysięcznych nasz Klub regularnie zwyciężał w klasyfikacji zespołowej a niejednokrotnie nasi klubowicze bywali na podium w klasyfikacjach indywidualnych. Od dłuższego czasu sportowa aktywność niestety znacznie się zmniejszyła, ale nadal mamy swoją reprezentację w tych zawodach. W bieżącym sezonie regularne występy Artura na Venusce „Szwagra cień” przyniosły Klubowi III miejsce w klasyfikacji zespołowej w klasie T.

I tym miłym akcentem zakończył się na dobre żeglarski sezon 2022 w Kolejowym Klubie Wodnym. Do zobaczenia w przyszłym roku – im wcześniej na wodzie tym lepiej 🙂